Het Team

groepsfoto-guido-jasper-annemarie

Het team bestaat uit 4 fysiotherapeuten. Op de vestiging in Fasciantio werken drie fysiotherapeuten: Guido Iken, Jasper Bier, Annermarie Rozendaal en Lara Broersen. Hiervan zijn Guido en Jasper tevens Manueeltherapeut en Annemarie Rozendaal is opgeleid als fysiotherapeut en heeft zich gespecialiseerd als bekkentherapeut/bekkenfysiotherapeut.

Regelmatig hebben wij een stagiair in onze praktijk. Klik hier voor informatie over ons stagebeleid en onze huidige stagiair(e).

Onderstaande mailadressen zijn niet bedoeld voor het maken van afspraken. Dit omdat wij de continuïteit niet kunnen waarborgen in verband met vakanties wisselende werkdagen en dergelijke. Voor afspraken verzoeken wij u gebruik te maken van het algemene mailadres fascinatio@fsfysio.nl of telefoonnummer 010-2881128.

Foto therapeutNaam+mailadres therapeutDisciplinePraktijk
Guido IkenGuido Iken
guido@fsfysio.nl
Fysiotherapeut
Manueeltherapeut
Logo PraktijkFas_def
Fysiotherapie Fascinatio
Jasper BierJasper Bier
jasper@fsfysio.nl
Fysiotherapeut
Manueeltherapeut
Logo PraktijkFas_def
Fysiotherapie Fascinatio

slider-RiviumSportcentrum Rivium
Annemarie BuijsAnnemarie Rozendaal
annemarie@fsfysio.nl
BekkenfysiotherapeutLogo PraktijkFas_def
Fysiotherapie Fascinatio
Gerhard JolingGerhard Joling
gerhard@fsfysio.nl
FysiotherapeutLogo PraktijkFas_def
Fysiotherapie Fascinatio
Time Out Fysiotherapie
Lara BroersenLara Broersen
lara@fsfysio.nl
FysiotherapeutLogo PraktijkFas_def
Fysiotherapie Fascinatio

slider-RiviumSportcentrum Rivium